Kačka355

Jak se zbavit strií?

ahoj, je mi 13 let a chtěla bych se zbavit strií na bocích :) nevíte někdo jak se toho zbavit? :) Je to tím, že rostu do šířky? Jde se toho zbavit přírodní léčbou? :) předem děkuji za odpověď :)

Odpovědi
orestez

Podívej. Teď tvé tělo roste. Fyzicky se zvětšuje od okamžiku tvého zrození. Akorát že si to teď víc uvědomuješ. Žádnou léčbu nepotřebuješ. Podobné starosti máme my kluci, kterým rostou rychleji kosti, než svaly. Z toho jsou křeče, bolesti. V obličeji, když rostou dřív kosti, vypadá obličej divně. Pak začnou vypadávat vlasy. Takže se moc nesleduj a nesrovnávej s neexistujícími figurkami z TV seriálů. Časem strie zaniknou. Jez správně. Sádlo namazané se škvarky na chlebu s cibulí. A nekaž si zdraví petrolejovou Perlou nebo jinou náhražkou. Rosteš. Někdo už ne.

marci1

Dodržuj pitný režim a pokožku si namaž hydratačním krémem. Strie má téměř každá žena. 🙂

quentos

Používejte archiv, už se to tu minimálně dvakrát řešilo. Dělat se proti nim dá jen velmi málo. https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nova?questi­on=stri%C3%AD

Kepler

Strií se asi nikdy úplně nezbavíš, ale dají se redukovat speciálními krémy, především s obsahem vitamínu E. Viz třeba: https://www.no­tino.cz/proti-striim/?gclid=E­AIaIQobChMIhMjNhY­vy1gIVIgvTCh3I­IAEhEAAYBCAAEg­KXjfD_BwE