Jak se zbavit spáleniny od žehličky?

před půl rokem jsem se spálila o žehličku,udělal se mi puchýř,a ted mám na ruce hnědou jizvu,není velká,ale nejak nemizne

Nejlepší odpověď
anonym

Buraku,asi malý flíček zůstane,já mám jeden taky a to už nějaký pátek,nebylo to sice od žehličky ale od trouby,tak jsem byla šikovná.

Další odpovědi
hanulka11

zkus kalciovou mast/z lékárny/ po té se mi to vždy ztratí-také občas olíznu rukou troubu
Doplňuji:
právě kalciová mast se používá na obnovu kůže

Miroslavst

Asi bude hodně dlouho miznout. Zkusit různé masti, ale je to poškozená kůže.