Weroniq

jak se zbavit smítek na černém oblečení?

na černých kalhotech, košilích, tričkách.. taková ty drobná smítka prachu nebo co to je, i po vyprání nebo vyklepání se to znova usazuje na oblečení

Nejlepší odpověď
baghira

Lepicí válec.
Někdy to jsou zbytky (levnějšího) pracího prášku, zkus příště použít gel (perwol black magic :D )

Další odpovědi
kosaaaak

Synovci se zase kluci ve školce smáli že má tričko posetý chlupama vod psa. Zkoušeli jsme to vyvářet, drhnout kartáčem dokonce i vodlepovat nějakou tou blbinou z drogerie. Nakonec sem koupil nějaký spreje na textil a nastříkal jsem mu přes celou hruď MÁM CHLUPATÝ TRIČKO, TAKŽE UŽ JSEM V PUBERTĚ.
Strašně se mu to líbilo, i když tomu asi zatím moc nerozumí. Je mu teprve pět.