pas

Jak se zbavit sloupce s reklamou?

Na levé straně monitoru se soustavně zobrazuje sloupec nadepsany TROLATUNT a v něm se vždy objevuje nevyžádaná rekama která je vždy nějak uzpůsobena stránce na které se právě nacházím. Poradíte co s tím?? Díky

Nejlepší odpověď
tencosepta

Adblock.

Další odpovědi
Jantar2

Předem Vám musím vyčinit, protože vůbec nedáváte vědět v jakém programu se zobrazuje.

Jediné co mě napadlo je že se to zobrazuje na internetu (Ale jaký prohlížeč používáte zůstává záhadou)

Pokud používáte prohlížeč/e Firefox, Google Chrome, Opera, Internet explorer nebo Apple Safari vyzkoušejte doplňek Adblock plus který blokuje reklamu na webu. Je kompletně zdarma a jeho instalaci zvládne každý a zabere jen pár sekund

Seženete ho ne webu https://adbloc­kplus.org

Ještě Vám doporučím před psaním podobného dotazu na fóru jako odpovedi.cz vyzkoušet Google a správně formulovat dotaz. Asi tomu nevěříte ale získáte tak odpověď na nejednu otázku!

Lamalam

Copak umíme věštit? Na levé straně monitoru je dost nedostatečný popis. Co třeba napsat v jakém programu a pod jakým OS se to zobrazuje.

pas

Lamalam, to je zas moc otázek na mě

Lamalam

V tom případě ti není pomoci.