poa.li

Jak se zbavit sebepodceňování? Díky.....

Nejlepší odpověď
rynek878

Vážený poa.li,jestli tato otázka se má týkat Vaší osoby,tak bych s toho až takový problém nedělal,dle vašich zajímavých,věcných a neotřelých otázek jste člověk hodně přemýšlivý,možná až moc,je vidět,že chcete být skoro dokonalý,ale věřte,to není nikdo,dle ohlasu na vaše otázky mnoho lidí tyto otázky nutí velice přemýšlet.Zkuste se občas taky za něco pochválit,s oblibou já říkám,kdo by mne měl pochválit,když se nepochválím já sám,vždyť já se znám nejlépe.P.S.zkuste být méně skromný,já osobně si myslím,že si to můžete s klidem dovolit,zdraví rynek878

Další odpovědi
kiky

Já taky nevidím důvod proč se podcenujete.Vaše otázky mě také nutí dlouho přemýšlet i vaše odpovědi.Jde vidět že jste dost přemýšliví člověk a že máte i lepší pohledy na svět než ostatní lidi asi máte i dosti velké zkušenosti a DĚKUJI ZA ODPOVĚDI :))))