FeKka

Jak se zbavit rzi na kole ?

Ahoj, opravuji si staré kolo, a už je poměrně rezavé na řidítkách, šlapkách a tyči sedla. Chtěl bych se zeptat, jak lze rez sundat. Díky za všechny odpovědi

Nejlepší odpověď
tomy999

S Coca-Colou se zbavíš trošku.

Další odpovědi
Málče

Rzi se také ůspěšně zbavíte 8% octem

alenka901

Rezavý povrch navlhčete a posypte jej kypřícím práškem. Nechte působit alespoň půl hodiny a poté jej jemně opět navlhčete a pomocí houbičky s drsnějším povrchem (může být i jemná drátěná houbička) povrch vyčistěte.

zbyndo

Uznavam aj nazor s octom,je to slaba kyselina,odsranuje hrdzu,aj s kypriacim praskom,je to sase zasada,ale na vacsiu hrdzu nestacia,ja mam na to spej,ODHRDZOVAC-pouzivaju zamocnici,krasne tu hrdzu rozpusti