čubánek

jak se zbavit rybenek ?

jak se mám zbavit rybenek v koupelně nemám vlhkost a každý večer na podlaze plno rybenek nevíte někdo co stým díky moc za radu

Nejlepší odpověď
JanyOK

Já strkám do koupelny past na rybenky, zatím to funguje. Ty mršky se tam přilepí

Zdroj: http://drogeri­emarket.cz/pro­dukt/5938/bio­lit-eco-past-na-rybenky-3-ks

Další odpovědi
rtepp

Slyšel jsem že pomůže borax co je na pájení plamenem dát do kelímku na podlahu.

FOG

Vetrat.

elektrikář

Mně vylézaly z prostoru pod vanou.Pomohlo tam nasříkat biolit.