wamper

jak se zbavit rusú v kuchyni děkuji

DOBRÁ RADA NAD ZLATO

Nejlepší odpověď
tom004

Existuje hodně všelijakých přípravků,ale spolehlivě nefunguje asi žádný.Takže je to systém pokus,omyl.Pos­lední,a funkční,možnost,jak se jich zbavit,je „podpálit barák“ a postavit nový. 🙂

Další odpovědi
dědapetr

Jedny rusy jsme vyhnali po revoluci a ty v kuchyni půjdou hůře,co si pamatuji tak moje babička říkávala že děda a rusy(šváby) mají s dědou jedno společný oba nevydrží bez piva.Tak dát do něčeho pivo aby se utopili.Nemám vyzkoušeno.

Drap

Obrátit se na odbornou deratizérskou firmu. Ti s s nimi poradí nejlépe.

anonym

Ti vlezou vsude ( i do noveho baraku , Tome ) 🙂 -iv-

elektrikář

Ani deratizační firma nemá stoprocentní výsledky. Záležína stavu dotyčného objektu. V Národním domně v Karlových Varech se opětovně po deratizaci šířily z topných kanálu a kolem stoupaček potrubí zazděných ve zdi.V Chodově se zavlekly do nové prodejny s paletami s potravinama ze staré prodejny. Jiná možnost než pravidelné deratizace nepomůže.Vlezou do každé škvíry
Pro rozmačkané brouky tam přestala jít i nožová zásuvka na 400 voltů.