Mp2

Jak se zbavit řezných ran ?

Asi před půl rokem jsem frézoval 3D model z nerezu..
Když byla práce hotová, byl jsem.v úžasu. Ty dokonalé tvary, stopy po nástrojích.
Projížděl jsem po tom prsty a řízl jsem se do zápéstí , jak se řežou EMAři..

Krev tekla jen pár vteřin.. To bylo v pohodě…
Ale teď po půl roce tam mám jizvy.. Je to humus.. Každý na to blbé čumí, jako kdybych se řezal jako psychopat..

Jak se dá takových ran zbavit ? Normalni rana už by se přeci zahojila

Nejlepší odpověď
Edison

Poradí lékař. Ale nějaký metody snad existují. Co mám letmé info, půl roku je na vyhlazování jizev asi otimální. Ale jak říkám.. hlavně lékař.

Další odpovědi
yuko

Nechat si jizvy vyhladit laserem. Ale stejne Vam tam neco po tech jizvach zustane.
Radeji tri jizvy na ruce nez jednu jizvu na dusi.

Zdroj: http://www.la­serplastic.cz/la­ser-centrum-esteticka-dermatologie/ko­rekce-odstraneni-jizev/