Jak se zbavit rackovani?

Dobry den,rackovani mi dela problemy jak ve skole,tak i ve spolecnnosti.Ja osobne se za to stydim a abych rekla pravdu tak nekterym i zavidim ,ze umi vyslovit „er“.Uz jsem to rikala i rodicum,ale ti mi rekli,ze je to pekne a jim to nevadi jenze me ano.Kdyz se o tom chci bavit s mamkou,tak mi rika ze to nemam resit jenze ja moc chci.Nesnasim to posmivani se ze to nemumim vyslovit.Jak se to mam tedy odnaucit,kdyz rodice to nechteji resit a ani na tu logopedii nezavolaji?Je mi 13let myslite,ze se s tim da jeste neco delat.Uz chci konecne mluvit normalne…

Nejlepší odpověď
hanulka11

Dojdi si ke své lékařce a ta ti dá doporučení na logopeda do poradny a myslím, že ve 13 letech tam můžeš jít i bez rodičů .

Další odpovědi
Drap

Jedině navštívit logopeda.

atriplex

Jistě by ti pomohlo, když se domluvíš s třídní učitelkou, aby napsala rodičům dopis, aby tě poslali k logopedovi. Také můžete mít ve škole učitele s aprobací na logopedii.