Rukas

Jak se zbavit prvních vousů?

Dobrý den,

je mi 13 let a už rok mám tzv. první vousy. Celkem mi vadí a chtěl bych se jich nějakým způsobem zbavit, poradíte mi?
(Oholení nepřipadá v úvahu; potom rostou ještě víc)

Nejlepší odpověď
Alesh

Jsi blázen? Vousy jsou ozdobou každého správného chlapa, prostě je pravidelně hol a víc to neřeš, jednou by to stejně přišlo. Konečně se z tebe dělá chlap, no … jednou to muselo přijít! 😉

Další odpovědi
Lukasy

Jedině laserem to pak už je nebudeš mit nikdy, jinak myslim že ve 13 ti ještě nějak extra moc neporostou.

terry

Pokud nechceš holit, zbývá trhání.
Jiný způsob neexistuje.

Ivetka :*

skus použít voskové pásky

venkovan

Holení. Nic jiného – pokud se nechceš fousů nadosmrti zbavit není. Ale víc bych vsadil, že nějaký ten vous máš, ale není to nic tak děsivého co by stálo za námahu si drbat tváře kusem železa.

SonsyMite

Buď rád že nemáš ksicht jak 3letý! Pokud teda nejsi holka, to by byl problém…