Avatar uživatele
Tříska

Jak se zbavit prokrastinace?

Začíná zkouškové období a moje nechuť k učení je silnější než kdy byla. Neznáte někdo pár triků, jak sám sebe obelhat a donutit se k učení?
Doplňuji:
Mimochodem to, že sem píšu, je jeden z příkladů mé prokrastinace

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4735 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Fidel

Udělat si maximální komfort (co do jídla) a odstěhovat se do knihovny (prostředí tě donutí + není tam televize, postel, lednice, noťas si neber) a půjde to. Ještě si kup nový zvýrazňovače (ať se nemusíš stresovat tím, že něco nepíše :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Terryle

Prokrastinace sama odezní, až bude fakt zle, teda aspoň u mě to tak je. Dokud vím, že si to můžu dovolit, prokrastinuju jako nikdo jinej, ale pak se něco zlomí a zařadím nevídaný otáčky.
Ta rada s knihovnou je hodně dobrá – mně se to při psaní nejkritičtější části diplomky osvědčilo. I když tam je wifi a máš třeba svůj noťas, tak je člověku fakt blbý v knihovně hrát hry… :)
Doplňuji:
naprosto chápu – to, že Ti odpovídám, je známkou toho, že jsem zatím nedošla do toho nejkritičtějšího bodu. Dávám si den, maximálně dva.

Upravil/a: Terryle

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Leilisek

Za 14 dní maturuju. Nemám ani jednu maturitní otázku. Na počítači jsem neustále. Jak to řeším? Příští týden odjíždím na chatu, kde neni civilizace a počítač „jakoby“ zapomenu doma. Vím, že jde do tuhýho. Zkus to podobně ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gnosis

pridavam se vsemi deseti k mistnim prokrastinantum:) ja zabiram az kdyz fakt hori koudel u zadku. na maturu jsem si zajistil ten nejluxusnejsi hotel – na tyden jsem odjel k babicce, bez pc, a valil jsem tyden v kuse od rana do vecera, pac to bylo potreba – 4 roky jsem nedelal nic a na maturu za 10 jsem se ucil 3 tydny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pokazdejinak

no jo, vy se „jen“ musíte učit ;) já bych už měla něco vydělávat, aby bylo za co žít… a taky jsem tady :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce