Nepodepsaná

Jak se zbavit přeteků v podpaží?

Někdo je má hodně, a jsou vidět i bez oblečení, kdy nedochází k případnému tlaku třeba od podprsenky… Existují na to nějaké cviky atd. ?

Nejlepší odpověď
Alesh

No, to je vyvoláno tím lehkým špíčkem. Chce to míň žrať a víc sportovat. Hlavně sporty se zapojením horních končetin. Takový tenis se zdá být ideální. A jinak to je taky hadrama. 😉

Další odpovědi
paul1

S tím méně žraním a vcičením souhlasím. Na You Tube je kopa videí s cvičením zaměřeným na tyto problémy