dust8

Jak se zbavit posledních zbytků ztvrdlého sněhu z trávníku kolem zahrady? Respektive čím jej odstranit?

Doplňuji: A proč ti to vadí? Chtěl bych na tom místě hrát šipky a házet je na terč, který by byl na vyndaných starých dveřích opřených o ráz dřeva. Už jsem si nějak poradil lopatou, ale ten led po krajích lopatou nešel, ale ten už tolik nepřekáží.

Nejlepší odpověď
Emefej

Roztaje sám.

Další odpovědi
orwell

A proč ti to vadí? Pokud chceš tání urychlit, tak to něčím pobouchej, aby ty „kry“ popraskaly, trochu se rozdrobily a netvořily jednolitou vrstvu.

paul1

Včera jsem také rozsekával rýčem zbytky sněhu, které zůstaly na místech, kam nesvítí slunce a trochu je rozhodil po zahradě.

Mr. Marek

Jedině sněhový tanec 🤔

Pepa25

Předpokládám, že je ztvrdlý, protože sjel ze střechy na hromadu. Doporučuju rozkopat motykou, aby rychleji tál.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.