Nikuuš

Jak se zbavit popraskaných rtů? :)

Nejlepší odpověď
Drap

Mazat, mazat a zase mazat, Kup si jelení lúj a začni.

Další odpovědi
hanulka11

hlavně si je neolizovat, doma si je potírej medem – med úžasně rychle hojí a rty vyživuje a zacelí
v kapse nos jelení lůj nebo jiné tyčinky na rty třeba s aloe vera nebo sama zjiostíš co tvým rtům dělá dobře / a často během dne si rty potírej/…v té době zapomeň na barevné rtěnky…nejen, že rty špatně vypadají, ale neprospívá jim to /musela bys mít opravdu kvalitní/

Pájo

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/o-na-popraskane-rty-kdyz-jeleni-luj-uz-nestaci

Jestli jsou to popraskané koutky, tak to může být nedostatkem vitamínu B; takže koupit B-Komplex. Jinak to může způsobovat i nevhodná zubní pasta, takže můžeš zkusit jinou. A k tomu samozřejmě to mazání, jako podpůrná léčba.

pokazdejinak

hlavně víc pít – samozřejmě, že mazání (ať už medem nebo balzámem) vyřeší akutní praskliny, ale rty začnou praskat hlavně z nedostatku tekutin, takže upravit pitný režim… chápu, že takhle v zimě člověk třeba nemá moc žízeň, ale prostě pít se musí

jinak z těch balzámů nedám dopustit na labelo Med, což je zkratka pro medic ne že je to s medem :) – skvěle hojí drobné ranky, koutky i odřený nos při rýmě :)