lucinka2001

Jak se zbavit podráždé pokožky po depilaci obličeje?

Dobrý den, včera jsem použila na depilaci knírku voskové pásky. Do rána se mi nad rtem udělala 2 spálená červená místa a okoLo nich červené pupínky. Mám to celé podrážděné. Nemáte někdo zkušenost a nevíte jak to vyléčit?

Odpovědi
Arne1

Zkus nějakou kolínskou (tj. vodu nebo gel po holení) jako používáme my muži, nebo nějakou vaši pleťovou vodu.

Malvína

Kolínskou bych nedoporučovala, je moc agresivní na pokožku, do které se udělal zásah vytrháváním. Podle mě je špatná technika. Vosk musí být nahřátý, určeny přímo na obličej. Určitě bych namazala třeba Bepanthenem nebo nějakým léčivým krémem.