miláček8

Jak se zbavit pocitu, že někoho otravuju?

Už se párkrát stalo, že jsem si s kamarádkou/ka­marádem psala přes Facebook a skoro pořád mám pocit, že toho dotyčného otravuju. Většinou se to stane, když chci někomu napsat… mám strach, že ho otravuju anebo taky když mi dotyčný pošle jenom smajlíka.
Potom, když se zeptám, jestli otravuju… odpoví, že ne… ale může to říkat jen ze slušnosti. Samotnou mě ten pocit strašně štve… ráda bych se ho zbavila, jen vůbec nevím jak. Pokud máte nějaký nápad, pomozte mi prosím…

Odpovědi
ivzez

Jak se zbavit pocitu, že někoho otravuješ?

Zamysli se a odvěz si na několik otázek:
Píše si s tebou? Proč si s tebou píše?
Myslíš, že kvůli tomu, že ho otravuješ?
Samozřejmě, že ne. Píše si s tebou, protože si s tebou psát chce.
Ještě si myslíš, že otravuješ?

A takhle jednoduché je to se vším… (–:
_____

Pozor!
Pokud se někoho zeptáš, jestli ho otravuješ, většinou obdržíš zápornou
odpověď → ale jenom ze slušnosti. Otravuje totiž právě tahle otázka.

icurusL

Zkus ať ti řekne co si o tobě myslí, ať ti řekne pravdu. Jestli ho otravuješ, tak ať to vysolí hned a nedrží to v tajnosti. Nesmíš být tak slabá.

marci1

miláčku8: Musíš si zvyšovat sebevědomí. Všichni jsme lidé, každý máme svoje ego, neboj se s lidmi komunikovat. Doporučovala bych ti místo Facebooku spíše komunikovat s kamarádkami/ka­marády v osobním styku. Setkání mezi „čtyřma“ či více očima je rozhodně lepší pro komunikaci a nebudeš mít pocit, že někoho „otravuješ“. 🙂

hapiky

Když máte společné zájmy či postoje, tak s největší pravděpodobnos­ti ne.