Avatar uživatele
anonym

Jak se zbavit parazitování? Neradím, nepomáhám, Pouze inkasuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, gagaga před 3592 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

? …Ja nerozumet reci tveho kmene… bila tvari…co je to za divnou otazku muzes ji trochu rozebrat a nastinit naco se to vlastne ptas ?..
Mam za to ze nebudu jediny …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

V jakém smyslu?
Někdovás zneužívá, protože jste silnější, umíte víc atd.? Přiživuje se např. na vaší práci, na vaší pověsti, na vašich vědomostech, takže získává a využívá výsledky pro svůj prospěch? Třeba k ničení „konkurence“? Někdo se rád chlubí cizích peřím, i když je občas přebarví …

Zjišťujete, že „za dobrotu na žebrotu.“… Měl byste prověřovat, komu informace poskytujete, nebýt důvěřivý… ale snad vás i potěší, když někomu poradíte a poznatek využije pro sebe, že nejste zbytečný …

Zřejmě by občas mělo platit:: člověk člověku vlkem … Jinak všechno záleží jen a na jen na vás, dělejte, jak myslíte, jste přece zodpovědný sám za sebe …
.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
petra15

Jak ? Nepis jednorádkové odpovedi jako(.....)-vidís, taky jsem se uz zlepsila(poté, co mi bylo-asi právem- vytýkáno, ze se jen vysmívám). I kdyz nekdy se dá i jednorádkovou odpovedí dobre poradit. (vysmívala jsem se ale jen trollum)xD

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gagaga

cesilko.. co se tyka zde na odpovedich … jiste i neco davate ..
a urcite to tak mate i v realu ..
ja osobne radsi davam, nez dostavam ..mam radost, kdyz ma radost druhej ..
a netyka se to jen marerialnu

mate nejakou depicicicku ? ;(

  • iv-

před 3592 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kablik

v lékárně na to dostaneš koupit sprej…

před 3592 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

Nějak se nám tu množí podivné otázky :D

před 3592 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek