Jak se zbavit parazitování? Neradím, nepomáhám, Pouze inkasuji.

Nejlepší odpověď
badisko

? …Ja nerozumet reci tveho kmene… bila tvari…co je to za divnou otazku muzes ji trochu rozebrat a nastinit naco se to vlastne ptas ?..
Mam za to ze nebudu jediny …

Další odpovědi
annas

V jakém smyslu?
Někdovás zneužívá, protože jste silnější, umíte víc atd.? Přiživuje se např. na vaší práci, na vaší pověsti, na vašich vědomostech, takže získává a využívá výsledky pro svůj prospěch? Třeba k ničení „konkurence“? Někdo se rád chlubí cizích peřím, i když je občas přebarví …

Zjišťujete, že „za dobrotu na žebrotu.“… Měl byste prověřovat, komu informace poskytujete, nebýt důvěřivý… ale snad vás i potěší, když někomu poradíte a poznatek využije pro sebe, že nejste zbytečný …

Zřejmě by občas mělo platit:: člověk člověku vlkem … Jinak všechno záleží jen a na jen na vás, dělejte, jak myslíte, jste přece zodpovědný sám za sebe …
.

petra15

Jak ? Nepis jednorádkové odpovedi jako(.....)-vidís, taky jsem se uz zlepsila(poté, co mi bylo-asi právem- vytýkáno, ze se jen vysmívám). I kdyz nekdy se dá i jednorádkovou odpovedí dobre poradit. (vysmívala jsem se ale jen trollum)xD

gagaga

cesilko.. co se tyka zde na odpovedich … jiste i neco davate ..
a urcite to tak mate i v realu ..
ja osobne radsi davam, nez dostavam ..mam radost, kdyz ma radost druhej ..
a netyka se to jen marerialnu

mate nejakou depicicicku ? ;(

  • iv-

kablik

v lékárně na to dostaneš koupit sprej…

kapka

Nějak se nám tu množí podivné otázky :D