Rokio

Jak se zbavit onemocnění paranoia, aniž by mi psychiatr musel zvyšovat dávku léků?

Moje paranoia se projevuje takto:

  • Když mi přijde zpráva na Odpovědi.cz, myslím si většinou, že je to varování před banem a někdy si myslím, že mi chce někdo vynadat.
  • Po práci mívám černé myšlenky a myslím si, že se všechno sesype jako domeček z karet.
  • Mám někdy bludy, že mi někdo nadává do debilů nebo retardů.
  • Docela často, když vidím policistu, myslím si, že jde po mně a když vidím policejní auto, myslím si, že jede mě sbalit a odvézt do vězení.
  • Většinu chyb druhých lidí si vztahuji k sobě. Jedná se o neléčnou depresivní psychózu.

Nemám ale halucinace a mám nedefektní intelekt.

Odpovědi
12kolemjdouc

Podle me to neni nic vazneho. Proste nepremyslej.tvuh mozek semusi uklidnit

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.