lentri

Jak se zbavit nudy ?

Ahoj, je mi 14 a doma se nudím ven se mi nechce a knizky mam precteny. Byla jsem na pc , ale to už mě taky nudí o televizi ani nemluvím. Ráda bych měla něaký nenáročný koníček nebo něco,čím bych se zabavila ale zatím mě nic nechytlo …něaké rady ? (pomahani doma neni zabava pro ty co by to chteli navrhnout) Dík

Nejlepší odpověď
marci1

Promiň, ale jak se může někdo nudit ? http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=nud%C3%AD­m%20se

Další odpovědi
anonym

Jo, radu mám – přečti si všechny předchozí odpovědi na otázky podobného charakteru. Pořád zde platí, že opakovaná otázka je zde brána jako podvádění. Potom si přečti zdejší pravidla a zjistíš, že jsi na poradně a že se tu chatovat opravdu nemá.
Zkus ruční práce, sběratelství čehokoliv, nebo účinnou pomoc mamince s domácností. Když tyhle tři skupiny činností spravedlivě podělíš, tak ti garantuji, že nudit se rozhodně nebudeš.