rady74

Jak se zbavit nechtěného přeblikávání stránek

Téměř pokaždé,když najedu na nějakou odkazující stránku,načítá se,ale je vzápětí načtená stránka úplně jiná/např.Special apod./ než tam měla být.Nevíte,jak se zbavit této otravné věci?Díky za rady.

Odpovědi
cochee

Tak to tam máš nějaký zlýware. Jako první pomoc bys měl/-a zkusit odinstalovat z Windows veškeré pluginy a doplňky (samozřejmě s nutnými výjimkami jako je Flash), zejména vyhledávací lišty apod., které stejně jen omezují aktivní plochu okna a nikdo je nepoužívá (do prohlížeče se dostanou, když uživatel něco instaluje a překotně kliká „Další – další – další…“ a nedívá se, co vlastně odsouhlašuje). Nepomůže-li to, pomůže Bedy (až sem přijde) 🙂

Bedy

Tohle vypadá buď na unesený prohlížeč nebo prostě na nějakou neplechu v počítači. Vyžádám si od Vás výpis z programu Hijackthis.

Hijackthis stáhnete z http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log – tento soubor mi prosím pošlete emailem na adresu bedy zavináč outlook tečka cz