Avatar uživatele
chachar1922

Jak se zbavit napětí, nervozity a být svůj na nějaké společenské akci?

Zase musím jít na společenskou akci. (k mé smůle)
Žádná oslava narozenin a podobně. Jde o akci v sále mezi cizími lidmi, nejspíše jen ženské. I když jdu do kruhu rodiny se kterou se moc nestýkáme, vždy nevím co říkat, mlčím, a jen se usmívám a je mi mezi nimi divně. A teď mám jít úplně mezi cizí lidi. Zkoušela jsem si dát před takovou situací panáka domácí pálenky a nic. Dala jsem si dvě zas na příští akci a nic. Takže panáky na kuráž na mě asi vliv nemají, musela bych si jich dát víc a to by pak asi nedopadlo úplně nejlépe.
Nemáte něco na tohle? :D
Opravdu bych se chtěla už přestat bát někam chodit. Sama bych tam už vůbec nešla. Naštěstí jdu s kamarádkou. I tak je to až za týden a já jsem z toho nervózní.

Díky za rozumné rady :)

arachis – nejsem zbabělec, z boje neutíkám !!! :DD

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, Larissa, briketka10, anonym, gecco, Danina65 před 3031 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Zkus se na celou situaci kouknout jinak – namísto stresující ´trapárny´ to vnímej třeba jako příležitost k seznámení se.
A nebo jako vhodné prostředí pro sociologickop­sychlogickou sondu (a klidně si dělej poznámky)…
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BANAN93

Tak to má skoro každej – nejlepší je když na takovou akci kde nikoho neznám příjdu mezi prvními a rovnou se s skalním osazenstvem seznámím před začátkem akce při pomoci na přípravě akce – pak už tam jsem během chvíle „jako doma“ :D Na vysloveňě společenské akci (smoking) si cizích lidí moc nevšímám věnuji se svým známým a nestydím se být někomu představen, nemám rád lidi kteří se chvástají co mají za skvěle placenou práci a kolik mají peněz :D chovám se vstřícně a přátelsky a běda když je má vstřícnost oplacená nějakým osočením :D

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?johana 56 Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Hlavně o tom nepřemýšlej, ber to jako kdyby jsi šla s kamarádkami jen na kafe. Vše časem přijde samo.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
postcd

zbavíš se toho tak, že si uvědomíš, že tvé obavy jsou neopodstatněné a nebo to, čeho se bojíš vlastně není důvodem k tomu aby jsi měla kvůli tomu nervozitu, strach, stres. je potřeba najít příčinu a případně poprosit někoho blízkého dospělého o radu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arachis

Mor a cholera by nebyla výmluva?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Přitul se do hloučku..
v nevelkém kloboučku,
Usměj se na všechny,jak nejlíp umíš,
těm co se znelíbíš…
Prav:uhni mi z cesty,co blbě čumíš…

Vše samože s nadsázkou…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek