Jak se zbavit nájemníka.

Koupil jsem byt s nájemníkem,který slíbyl že se odstěhuje.Bohužel se mu už nechce.Co s tím?

Nejlepší odpověď
standa

Tak to je problém !

Po zlém by to třeba šlo, ale to nedoporučuji…, no a po dobrém jste to zkoušel.

Takže nezbývá než čekat až udělá ´chybu´, která bude pramenit z porušení podmínek ve smlouvě (např. neplacení nájmu v dohodnutých termínech ap.).

Doporučuji se podívat do smlouvy, zda by se zde něco nenašlo.

Ještě mě napadá, zda by nešlo využít toho, zda je prokazatelné (např. svědectví třetí osoby), že jste se dříve dohodli na skončení.