jak se zbavit mravenců v bytě ?

Nejlepší odpověď
annas

Podívejte se do odkazu. Tato otázka už byla položena několikrát. Snad najdete radu.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­79&q=jak+se+zba­vit+mravenc%C5%AF&sa=V­yhledat#1200

Další odpovědi
panenka

V dnešní době máte mnoho prostředků kterými se můžete zbavit mravenců ihned např:Biolit,RAID

Anizbor

Uspěšně-Formitox-z drogerie.

anonym

Pořídit si mravenečníka?

Vtip.

Pokud s mravenci začínáte bojovat a nechce se vám sáhnout ihned po chemických prostředcích, existuje pár rad, které rovněž fungují. Jedná se převážně o silně aromatické látky, které je odpuzují a někdy i hubí. Platí, že uvedené suroviny se nasypou do míst největšího výskytu mravenců, případně na „mravenčí cestičky“. Velmi účinné jsou látky jako skořice, jalovec, majoránka či hřebíček. Pomáhá také kypřicí prášek či soda. Účinná je také běžně dostupná domácí chemie, jako je jar, ocet, acetonové ředidlo či Savo. Tyto postřiky ovšem značně znepříjemní váš pobyt v místnosti.

Pokud využijete méně drastických metod, pomohou vám zbavit se mravenců alespoň pro jednu sezonu a příště už budete vědět jak na ně. Drastičtější metody jsou samozřejmě účinnější a trvalejší, ale také o poznání nákladnější. Záleží na vás, na tom, nakolik vám drobní mravenečkové obtěžují život.

oskar

Já používám prášek do pečiva.

venkovan

Odstěhovat se do bytu bez mravenců. Často je to rychlejší