undignified

Jak se zbavit mastné skvrny od jídla na softshellce a přitom nepoškodit funkci materiálu?

Dobrý den, podařilo se mi jídlem umastit softshellku, nemáte prosím někdo typ jak se zbavit mastnoty aniž by byla poškozena funkce materiálu?

Nejlepší odpověď
gecco

Odmastit lihem nebo technickým benzinem (to nepoškodí ani případnou membránu), nechat uschnout a pak běžně vyprat v pračce (používám mýdlové vločky a nebo nastrouhané mýdlo ´s jelenem´) – pokud máte tvrdou vodu, přidej trochu sody.