Ella

Jak se zbavit malých hnědých broučků v bytě?

Myslím, že jsou z jedné kytky, ale lezou všude. Koupila jsem na ně v květinářství rozprašovač, prodavačka řekla, že to můžu nastříkat i do hlíny, ale mám strach, aby to kytce nějak neublížilo, protože v návodu k použití o hlíně nic nepíšou…

Nejlepší odpověď
anonym

Já bych se raději vzdala té kytičky,než bych přišla o všechny.

Zdroj: http://www.ku­dyznudy.cz/Ak­tivity-a-akce/Aktivity/Va­clav-Vetvicka-ve-Stirine---odborna-zahradnicka-a.aspx

Další odpovědi
dědapetr

koupit sprej na lezoucí hmyz a potom vše vysát vysavačem