Altair-AC

Jak se zbavit lítosti? Zbytek v popisu

Zemřel nám nedávno pes a ,jelikož je mi 14,tak má matka si chce vzít noveho.Já s tím souhlasím(i když je pravda,že srdce na to,vzít si nového psa,mají jen ženy),ale zas mě trápí,že když ho vezmeme z té jeho psí rodiny,tak bude smutné to štěně.Zkuste mi to prosím nějak vysvětlit,aby mi to nebylo líto.Děkuji

Doplňuji : NE ,nás neučili,že psi mají jiné představy o rodině .Jaké teda mají představy oé rodině?

Nejlepší odpověď
Šidlo

Kto vám povedal, že ženy majú srdce na niektoré veci?

Kto vám povedal, že muži na niektoré veci srdce nemajú?

Vezmite si trojmesačné štene, také už môže ísť od rodiny.

Asi vás v škole neučili, ale psy majú iné predstavy o rodine, ako ľudia.

Navyše, váš zosnulý pes by nechcel, aby ste za ním donekonečna smútili.

Budte k šteneti láskaví, a ono vás vezme za svoju rodinu.

Další odpovědi
Drap

Štěně si běhen jednoho dne zvykne. Pokud si ho nevezmeš ty, vezme si ho jiný a štěně na tom bude stejně.