Anette

Jak se zbavit jizev po strupech?

Zdravím,mám ekzém a přes zimu se mi vždy udělá na nohách. Na jaře se to vždy zahojí,ale po rozškrábaných strupech mi zbydou tmavší jizvy a vypadá to hrozně. V létě po opálení už jsou vidět méně,ale teď,když ještě nejsem opálená,nechci nosit odhalené nohy kvůli těm jizvám. Poraďte prosím,pokud někdo máte nějaký „urychlovač“ na zahojení,děku­ji moc.

Odpovědi
anonym

zkus tohle, mě to fungovalo po popáleninách

http://www.ber­slevu.cz/akce/6848-derma-valecek-pro-domaci-pouziti-dokonala-a-omlazena-plet