nanec

Jak se zbavit inboxu? Omylem jsem ho nainstaloval a nejde se ho zbavit.

Jedná se o prohlížeč, který vypadý jako google,který se sám nastavil jako výchozí stránka, ale nedá se ani změnit,ani vymazat, ani zakázat
Doplňuji:
nejde ani odinstalovat a ani najít v Program files, abych to vymazal

Nejlepší odpověď
beer

Co tak: Start – Přístup a výchozí nastavení programů – Změnit/Odebrat programy – Odinstalovat ??
Doplňuji:
Kdybys tu svoji mašinu zanesl do nějakýho servisu, tak ti to, počítám na počkání, za tu dobu co se ptáš vodinstalovali už ikskrát ))
Navíc jsou na netu možnosti, jak udělat leccos s PC na dálku firmou, aniž bys musel z domu, zapátrej..

Další odpovědi
Hlada

Zkuste ho odinstalovat pomocí Revo Uninstalleru nebo odinstalátoru, který je součástí CCleaneru.