Altair-AC

Jak se zbavit hudby, která mi hraje v hlavě nechtěně už třetí den?

Zkoušel jsem poslouchat jinou hudbu, ale prostě to nejde… Pořád tu hudbu slyším

Hudba: https://youtu­.be/0aYHrKpQRBo

Nejlepší odpověď
Andělé

😁
Tak to taky nesnáším… no mně nepomohlo nic jiného než čas, bohužel.
Ale nebojte, samo to odezní… přinejhorším (nebo díky Bohu) se Vám tak zhnusí, že ji Vaše uši usmrtí, hned jak se vplíží první tón.

U nás zas letí tahle: Luis Fonsi Despacito ft.Daddy Yankee

Tak brzké rozloučení…
🙂

Další odpovědi
Kepler

Taky se mi to stává, ale nikdy ne na tak dlouho. Poslouchat jinou hudbu mi vždycky pomohlo, tak to zkoušel dál. Ta „hudba“ je tak vlezlá, protože je primitivní.

cynique

Je nutné zvýšit „kognitivní funkce mozku nějakou zátěží“ – t. j. konat něco, co vyžaduje zvýšené kognitivní nároky. Když totiž mozek nemá „dostatečně kognitivní zaměstnání“, tak je dost prostoru na to, aby se spustil „jukebox s písničkou v hlavě“.
Řízení auta, chůze, sport – to vše nijak zvlášť kognitivně nezatěžuje mozek. To děláme automaticky.
Samozřejmě, teorie je jedna věc, praxe něco jiného. Sám jedu na Moderat – Therapy asi měsíc. ☺☺
https://youtu.be/-5mjKD1mCi8