Jak se zbavit hořkosti namletých vlašských ořechů

Nastrouhal jsem vyloupané vlašské ořechy a teď,když je ochutnám jsou hořké

Nejlepší odpověď
panenka

ořechy hořké jsou pokud máš hořko v ústech pomůže ti voda nebo já žvýkám i žvýkačku abych tu hořkost s té puse vytratila ven

Další odpovědi
kenyrts

to půjde asi těžko:
Vlašské ořechy totiž rády brzy žluknou, protože obsahují mnoho tuku. Takže jim nesvědčí skladování v teple, vlhku a na světle. Mají být sladké, bez jakékoliv ostré, hořké vůně nebo chutě. To může značit napadení plísní. Hořké jsou též ořechy skladované při pokojové teplotě.

Džanička

Kdyby byly ořechy celé tak by stačilo je na pár minut povařit ve sladké vodě.S mletýma se už asi nic nenadělá,nevím,tře­ba Vám ještě někdo poradí.

polarka.51

prvně je oloupej pak sou sladké