Kamka123

Jak se zbavit hlášky „nevěrohodné připojení“ u každé nové stránky na Mozilla Firefox?

Někde jsem při instalaci Mozilla Firefox zaškrtla „bezpečné připojení“ a teď mi u každé stránky vyskakuje okno „nevěrohodné připojení“. Musím každé stránce povolit výjimku, dost otravné. Co s tím, prosím?

Odpovědi
Banán88

… na domovske strance si vyhledej nastaveni a pak zabezpeceni nebo tak neco.. u kazde stranky je to jinak, no a tam odklikej zadouci a nezadouci.. pokud mas domovskou stranku napr. seznam, tak je to v pravo nahore (tri kratke horizontalni carky) .. pak moznosti (ozubene kolecko) a pak uz je to intuitivni ;) kdyby ne, tak napis zpravu.. snad jsem alespon trochu pomohl uz ted..