jiriii

Jak se zbavit fobie z autobusu?

Známá má fobii z autobusu, vypadá to možná legračně ale věřte že je to dost těžké pro ni a i pro ostatní. Nevíte kam s tím jít?

Odpovědi
lexx

To je divný…u nás máme řidičku autobusu a nebojí se, ale lidé jsou různý, že jo.

mosoj

K psychiatrovi.

pusinka50

Psychiatr či psycholog, mluvit a mluvit s nimi o problému, psychiatr předepisuje ulkidňující léky proti úzkosti, je možné, že lékař najde při rozhovorech s pacientkou pravou příčinu problému, ale patří k tomu i to se postupně záměrně a plánovaně vystavovat svým strachům, čili jezdit a jezdit autobusem a sledovat své pocity, vystavovat se těm stresovým situacím a vnímat, co na to říká tělo a duše. Třeba pod vlivem léků, když to nepůjde bez nich.