Löwe

Jak se zbavit dobré nálady?

Doplňuji:
Já bych rád, jenže když jí mám tak se „otevřu“ víc než bych chtěl a začínam se chovat dětinsky.

Nejlepší odpověď
ivzez

Spíše se zaměřte na to dětinské chování.
Proč, v jakých situacích se tak začínáte chovat?
Důvodem určitě není dobrá nálada.

Další odpovědi
gecco

Proč???
😉
Ty si dobrou náladu nech a zbav jí nějakého protivu v okolí…
😉

orwell

Jednoduchá rada: poslechni si zprávy.

briketka10

Podívej se na dobrý film ten
Tě té nálady se zbaví hned :
http://www.csfd­.cz/film/224876-funny-games-usa/

Děda Louda

Zajdi na úřad.

lexx

přečíst si poslední číslo dole na své výplatní pásce, podívat se do zrcadla, uvidět z okna že přijela tchýně…možnosti je víc

anonym

Běžte o půlnoci do parku a nechte si okousat palce od nočního hlídače bez domova.

…sorry,ale dnes už to nestihnete,tak si tlustý palec mezi stehnama zkuste okousat sám,jedině tak vám bude líp a zítra nemusíte nikde zevlit.

anonym

To je v pohodě,jsme na tom skoro stejně.
Při pití mnohém,rozume sbohem!
Já si zas pak rád s něčím hraju,teda s někým.

Šidlo

nájdite si kamarátov, ktorí tiež radi prejavujú dobrú náladu detinskosťou.....

je možné, že nemáte chápavé okolie a blízkych, ktorým sa nedá dôverovať?
pri určitých typoch ľudí je naozaj lepšie hrať to na neutrál/miernu náladu…ale hádam nie ste obklopený samými psychopatmi, narcismi a inými toxickými ľuďmi? no, skúste myslieť na opustených psíkov v útulkoch…deti, ktoré pracujú…a tak

anonym

Asi pěkný film.viz.komentáře u Brikety odkazu:
http://www.csfd­.cz/film/224876-funny-games-usa/

RyuzakiKate

Proč sem furt házíte tu americkou verzi, ta rakouská původní je lepší, syrovější a vůbec! >.<