Avatar uživatele
mj81

Jak se zbavit cvrčka?

Nastěhoval se k nám (6. patro v paneláku) cvrček. A cvrká a cvrká a nás to nebaví poslouchat. Jak se ho máme co nejlépe zbavit? Chytit ho nemůžeme, když se přiblížíme, zmlkne. Drastické likvidační metody jsme zamítli, ještě v tom pokoji chceme bydlet. Nic jiného nás nenapadá.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5140 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Pokud Vám toto nebude připadat jako drastická metoda,tak bych doporučila Deramax-Cvrček je to elektronický odpuzovač,používá se sice venku,ale myslím,že by neměl být problém použít ho v paneláku.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BENYTA

Asi mi to nebudete věřit,já bych ho poslouchala ráda…připomínal by mi Itálii.Napadlo mě,půjčit si od sousedů kočku,moje reagují na každé bzuknutí mouchy a nemilosrdně likvidují.Přim­louvám se,když by žádný soused neměl nebo nepůjčil,běžte si pro nějakou do útulku,zbavíte se cvrčka a obohatíte si život.Myšleno vše vážně.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Marunka

Nekrmit a on docvrká.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Cvrček se musí odchytit,nebo si k jeho zvukům budete muset ještě pouštět zvuky moře,aby jste si tak připadali.Já jsem ho chytla na garnýži a to po takové době,že už jsem si na jeho zvuky pomalu zvykla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
atriplex

Pokud víte, kde má noru, tak do ní strčte stéblo a šťourej te tam. To cvrčka rozčílí, začne na stéblo útočit, a když stéblo budete pomalu vytahovat, cvrček za ním vyleze ven. Je to stará metoda, kterou se dříve bavívali chlapci na pastvě, aby si ukrátili chvíli. Pokud se vám to nepodaří, tak stéblo nedosáhlo až na konec nory ke cvrčkovi. Hodně zdaru při lovu 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
grifin

Já mám cvrčka rád,uspává mě to,zrovna, jak
kvákání žab a je to kus romantiky,vzpomínka
na Dalmácii!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Take jsem to jednou zažil.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
elektrikář

Stačí použít biolit. Nebo si půjčit žábu mněli jsme ji na cvrčky v ubytovně.

před 5001 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek