Katrous

Jak se zbavit citlivosti?

Nejlepší odpověď
anonym

Katrous, to je dost nepřesná otázka. Citlivosti čeho a proč se potřebuješ zbavit? Mohla bys to trochu blíže rozvést, prosím?

Další odpovědi
beer

Jaké citlivosti, citlivosti na co..??

anonym

Nemyslíš to náhodou tak, že se pro všechno rozbrečíš? To je normálka, někdo je tvrďák a jiný cíťa, já jsem taky cíťa, a nejvíc mě štve, když brečím před někým, komu to evidentně dělá radost, zkouším to „rozdejchávat“, ale jestli máš třeba citlivé zuby na sladké,horké, nebo studené, nebo oči na světlo, tak od toho jsou lékaři, já tam taky někdy chodím a teď momentálně začínám být citlivá na slunce, myslím, že jsem to pro dnešek přehnala, přesouvám se domů.....:-))