Jak se zbavit chemické látky na citronech aby bylo možné použít i kůru

Jak se zbavit chemické látky na citronech aby bylo možné použít i kůru např. do sirupu spolu s česnekem na prevenci proti nachlazení?

Nejlepší odpověď
anonym

Drhnout drhnout drhnout :)

Další odpovědi
hanulka11

jedině je hodně omýt a nebo koupit bio…ale kde je psáno,
že nebudou stříkané…ovšem neměly by být

mosoj

Nezbavíte se ani mytím. Látka difundovala do slupky. Nakolik je to nebezpečné těžko říct.
Asi jako každé jiné E čko. Spíš horší !!

Je pravděpodobné že se ošetřující látka časem odbourává, ale jak dlouho to trvá se zřejmě nikde nedovíš.

Cesta je koupit ty neošetřované.

arygnoc

olúpať.
ale to už je kôra v ťahu, hm.

asi si len doma vypestovať sám, alebo zohnať po známych, prípadne v botanickej záhrade.

kupovaným citrusom by som vôbec neveril, ako zelenine a ovociu vôbec (čo sa týka chemického ošetrenia).