natalysa

Jak se zbavit červů? -ve svačine

já jsem si schovala svačinu do skříně a zapoměla na to.Teď tam jsou 2cm červi.Chytat je nechci. prosím pomozte

Nejlepší odpověď
quentos

Vyhodit… i kdyžžž, červi jsou vlastně cenný zdroj proteinů, takže chytat je nemusíte, můžete je v klidu schroustat

Další odpovědi
badisko

jou to jen cervi tebe nesezerou …sacek na ruku …chytit a zahodit …nebo si dej rukavici a na pukavici ten igelitovej pitlik ..chytnes a prevratis ..jako by jsi zbirala psi exkrementy…

Babe

Počkat, ty je chceš vyndat ze svačiny nebo ze skříně? :D Možná by na skříň stačil vysavač.

ten který je

Dej je nějakému rybáři.;-)

iceT

Vyhoď celou svačinu,sna bys to ještě nechtěla jíst,až ty červy pochytáš…

briketka10

podebrat lopatkou/novinama všechno to svinstvo
dej do kýble ten napusť vodou a vhoď tam ..
Doplňuji:
jo, jak píše badisko vem igelitku já taky sbírám od Yorkšíra
hovínka stejným způsobem, nic mi to nedělá a ty teda
páchnou červíci snad ne, nebo jo ??

huxa

také to tak dělám, vždy ale jen se mi tam chytne plíseň, ovšem jednou jsem měl červíky v laskonkách a všiml jsem si toho, až jsem je ochutnal :->
vem na ně raid

mosoj

Nech ty červy odejít i se svačinou !

registrovana

polít kyselinou a nechat to zmizet z povrchu zemského i se sváčou.

aramah

Kdo mi smazal odpověď?
Vyhodit celou skříň.......

aramah

A teď si mě smaž :))))))))

cochee

Mě smazali taky, ale ať je jim přáno ;)