Weroniq

jak se zbavit červených žilek v očích? Visine nemůžu, nosím čočky

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste další rady na
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-zbavit-cervenych-zilek-v-ocich

Další odpovědi
Berušinka

Buď nechoď na flámy nebo „vysaď“ čočky =D

hanulka11

možná právě čočky ti nedělají dobře dráždí oči, každý je nesnese
poradila bych se na očním

pokazdejinak

no myslím, že visine a čočky se bez problémů snesou – jestli nechcete hned k doktorovi, zkuste se nejdřív poptat v lékárně

Lékárna

Pěkný den,možný by Vám pomohl Ascorutin,což je kombinace rutosidu a kyseliny ascorbové,nebo i samotný vitamin C.