Alda11

Jak se zbavit černobílého obrazu na mobilu Iget V3, který naskočí po 5 sekundách od zapnutí mobilu?

Odpovědi
gecco

Odkdy se to stává?
Co´s předtím nastavoval nebo instaloval?
Odnastav to a nebo odinstaluj…
😉
___
VarB – udělej FactorySetting (tovární nastavení – do stavu ´nového´ přístroje), předtím ale nezapomeň zazálohovat data…
A pokud to nepomůže → reklamace..

Patricks

Příspěvek smazán administrátorem.

Alda11

Provedl jsem Factory reset a obraz je opět barevný.Je možné že nějaká aplikace to zapříčinila.Děkuji

Alda11

Před tím jsem instaloval nějaké hry,ale to fungoval.Může to výt tím že párkrát byl mobil odpojen od nabíječky a to nebyl zcela nabit.Stalo se mi to teprve včera.Mobil byl nabit ,restartován ale poaždé když se zapne tak je po dobu 5sekund barevný a poté naskočí černobílá obrazovka.