Avatar uživatele
erresiel

jak se zbavit černé, s přestupem na zrzku ? :)

dobrý den…mám barvené tmavě hnědé až černé vlasy …ale jelikož si budu brzo nechávat prodloužit vlasy,chtěla bych přejít o5 na svou přírodní zrzavou barvu…od přírody jsem světle hnědá(jako malá jsem mněla zrzavé vlasy ale pak to přestoupilo na světlounce hnědou) ale teď nevím,jak to udělat,peroxidovat vlasy se mi nechce …nechci je mít zničené …poraďte mi někdo,jestli máte nějaké zkušenosti ? :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? briketka10 před 4020 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

měla jsem taky obarvené na tmavě
hnědou barvu, pomohla mi rezavá Henna ..
Doplňuji:
jestli se ni rozhodneš kup si kvalitnější lépe drží..
http://www.go­ogle.cz/search?new­window=1&site=&sou­rce=hp&q=henna+na+vla­sy&oq=henna+&gs_l=hp­.1.0.0l10.3700­.5513.0.9823.6­.6.0.0.0.0.157­.836.0j6.6.0.­..0.0...1c.1.9­.hp.PC67sQKqYHg

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Určitě nepřebarvovat doma dostupnými prostředky a raději investovat do návštěvy odbornice.Ale opravdu odbornice,stačí se optat kamarádek a známých na salón u vás v okolí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

no, to jsou sice ženské věci, ale přesto mám návrh: není prostě lepší ( pokud chceš být přírodní a působit přirozeně) nechat ty vlasy a též vše ostatní, aby to rostlo přírodně, tudíž nechat to přirozeně růst? Ona totiž bude jediná možnost, pokud chceš vypadat přirozeně, přirozeně se k tomu postavit a být přírodní ,)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek