Avatar uživatele
martinecek2

Jak se zbavit bývalé holky?

Dobrý den, prosím poraďte mi co dělat s mou bývalou holkou (15 let) (me je 14). Po rozchodu z její strany se proti mě spikla s její kamarádkou. Sledují mě když jsem někde venku a rvou na mě.. denně mi vola s provokativní­provokativními telefonáty kde se poté směje.. fakt mě to otravuje..
Doplňuji:
Snažím se ignorovat ale už to je asi 7měsíců a beze změny :/

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? bolak před 3556 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
cochee

No když ti volá, tak prostě přijmi hovor a telefon odlož na stůl (případně ztlum sluchátko), ona bude provolávat své prachy, bude zajímavé, jak dlouho to vydrží :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bolak

Napiš jí že jí rozumíš, že chápeš žes byl její životní láska a uvědomuješ si že jí to stále bolí, a že pokaždé když tě sleduje, venku na tebe pořvává nebo ti večer volá telefonem, že je to jen připomínka toho že se s tím ještě nedokázala uvnitř vyrovnat, nicméně že toto bereš v potas, a že jestli jí takovéto činnosti s jejím trápením pomáhají, tak že jsi ochoten tento její truchlící rituál pro ni absolvovat tak dlouho jak dlouho bude potřebovat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Jediná rada je : ignorovat. Časem ji to přestane bavit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Příště si líp vybírej, jdi k nim, až budou rodiče doma a slušně jim řekni, co je za problém, ať slečně domluví, že tě to prostě obtěžuje.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek