martinecek2

Jak se zbavit bývalé holky?

Dobrý den, prosím poraďte mi co dělat s mou bývalou holkou (15 let) (me je 14). Po rozchodu z její strany se proti mě spikla s její kamarádkou. Sledují mě když jsem někde venku a rvou na mě.. denně mi vola s provokativní­provokativními telefonáty kde se poté směje.. fakt mě to otravuje..
Doplňuji:
Snažím se ignorovat ale už to je asi 7měsíců a beze změny :/

Nejlepší odpověď
cochee

No když ti volá, tak prostě přijmi hovor a telefon odlož na stůl (případně ztlum sluchátko), ona bude provolávat své prachy, bude zajímavé, jak dlouho to vydrží :)

Další odpovědi
bolak

Napiš jí že jí rozumíš, že chápeš žes byl její životní láska a uvědomuješ si že jí to stále bolí, a že pokaždé když tě sleduje, venku na tebe pořvává nebo ti večer volá telefonem, že je to jen připomínka toho že se s tím ještě nedokázala uvnitř vyrovnat, nicméně že toto bereš v potas, a že jestli jí takovéto činnosti s jejím trápením pomáhají, tak že jsi ochoten tento její truchlící rituál pro ni absolvovat tak dlouho jak dlouho bude potřebovat.

marci1

Jediná rada je : ignorovat. Časem ji to přestane bavit.

anonym

Příště si líp vybírej, jdi k nim, až budou rodiče doma a slušně jim řekni, co je za problém, ať slečně domluví, že tě to prostě obtěžuje.