haunted

Jak se zbavit bolesti bránice ?

Při sezení mam neustálou bolest v levé části břicha, jakoby tam něco tlačilo. Fyzioterapeut mi říkal, že je to bránice a měl bych dělat různé cviky. Nevíte někdo jak tento problém řešit ?

Děkuji
Doplňuji:
nene plice to urco nejsou, boli to na leve strane bricha mezi žebry a pasem

nemate nekdo treba stranku jake cviky mam cvicit ?

Nejlepší odpověď
Valky

Právě již zmíněné cviky.. Chodit k terapeutovi, on Vás cviky naučí a pak můžete cvičit doma… Rozhodně to nezanedbat :)

Další odpovědi
dudu

Nechci strašit, ale pro jistotu si přečtěte tyto stránky., jak se říká „čert nikdy nespí“:

http://www.ste­fajir.cz/index­.php?q=pleuri­tida-zanet-pohrudnice

haunted

nene plice to urco nejsou, boli to na leve strane bricha mezi žebry a pasem

nemate nekdo treba stranku jake cviky mam cvicit ?