Lucky Strike

Jak se zbavit blikající ikony zprávy na Nokii N8?

Může mi prosím někdo poradit, jak odstraním z displaye blikající ikonku zprávy? Mám Nokii N8 a v horní liště mi už pár týdnů stále bliká ikonka obálky, přestože nemám žádnou nepřečtenou zprávu. Vymazala jsem všechny přijaté i odeslané zprávy, ale stejně tam pořád bliká.

Jednou se mi sekl telefon, v momentě, kdy mi přišla SMS a musela jsem ho restartovat a od té doby tam mám tu ikonku. Zkoušela jsem telefon dát dvakrát do původního nastavení, avšak blikající ikonka nezmizela. Už mě to rozčiluje a chci se jí zbavit, ale nevím jak :( … V servisu mi moc neporadili, prý mám dát telefon do původního nastavení, ale to už jsem zkoušela a bazvýsledně :(

Nevíte někdo co s tím? Budu vděčná za jakýkoliv tip.
Doplňuji:
Bedy: Moc děkuju :) Měla jsem na sim uložené nějaké zprávy, ale nenapadlo by mě, že to může být tím. Už to zmizelo :)

Nejlepší odpověď
Bedy

Koukněte se, zda-li nemáte nějaké zprávy na SIM kartě – je možné, že máte na SIM kartě uložených 10 zpráv, což je maximum, co SIM karta udrží. Kdyžtak ty zprávy vymažte.
Doplňuji:
Nemáte zač 🙂