Klariska

Jak se zbavit akné na zádech ???

Ahoj… No chtěla bych se zeptat jestli se dá zbavit akné na zádech a jak ??? už ho tam mám asi rok a nevím co s tím…
szříkám si na to antibakteriální vodičku, trochu to pomáhá ale nevim jestli zmizí uplně…

Nejlepší odpověď
anonym

Úporné typy akné je nejlepší léčit v součinnosti s kožním lékařem. Někdy je třeba vyzkoušet několik léků, než se najde ten, který vyléčí právě Vaše problémy. Zajděte si k odborníkovi a nezkoušejte hledat laické rady tam, kde s největší pravděpodobností bude míst starost, jak Vám pomoci, i zkušený lékař.

Další odpovědi
briketka10

http://www.pu­palka.cz/327/o­lejovy-extrakt-rakytnikovy-50ml

na akné je také výborný olej z rakytníku, ale pozor barví jen se tečkuje na místa..

Damiana

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=Akne&sa=Vyh­ledat

Doplňuji:
A ještě doplním: hygiena! Kup si obyčejná bílá bavlněná trička a každou noc spi v čistém. V noci se totiž pokožka dost potí a mastí a bakterie mají rády ne moc čisté prostředí, ve kterém se mohou množit…

Adula.57

mně osobně pomáhá zinková mastička. Dá se koupit v lékárně a není drahá.