Beata19

Jak se zbavit akné?

Jsem v pubertě a vím že na to mám věk ale akné mě trápí už dva roky a ne a ne se ho zbavit.. Mám spíše takovou (pokuď to tak mohu nazvat..) akózní krupičku, prostě mám po celém obličeji malé pupínky a černé tečky.. Strašně ráda bych šla ke kožnímu ale máma říká že to přejde a nechce tam se mnou zajít.. Jak se mám teda akné zbavit?

Odpovědi
iceT

léčit příčinu a pokud s tebou nechce jít mamka,tak tam běž sama.
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=jak%20se%20zba­vit%20akné

Myšák1

No rozhodně bych neutrácel peníze za takové ty „masti proti akné“ atd… Vyzkoušel jsem jich už hodně a ani jedna nezabrala. Pokud je to opravdu tak hrozné, zajdi za tím kožním sama nebo s někým jiným než s mámou. Ale pokud se to dá snést, tak stačí fakt počkat… ono by to mělo postupně s věkem zmizet.