Avatar uživatele
blondýna112

jak se zbavit akné??

Dobrý den nebo večer :) Vím že, tady bylo spoustu otázek ohledně akné. Ale chtěla bych se zeptat jak se akné zbavit. Je mi 16 let a když už půjdu do druháku tak ať nemám zase celý obličej obsypaný. Vyzkoušela jsem různé peelingy, drožďovou, syrovátkovou a nevím jakou už masku… Máte tedy něco osvědčeného co zabírá ? Děkuji

Zajímavá 0 před 3883 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Zajít si na kožní a odstranit příčinu tvorby akné.Někdo to má víc,někdo méně,někdo vůbec.Sestřenice akné trpěla velmi,na kožním jí zřejmě něco doporučily,musela zcela vynechat čokoládu,ale taky to docela trvalo,než se akné úplně ztratilo.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
petruse369

Byla jsem jedna z těch šťastnějších, co to moc neprožívala, ale asi tři holky ze třídy měly celý druhák jak říkáš obsypaný obsypaný obličej. Kryly to makeupem, korektory atd. Mně pomohl líh z lékárny, ale musíš to jen rychle lehce otírat po tom, co si vlahou vodou omyješ obličej.. nebo to dělej po tom, co vylezeš ze sprchy. To jsou póry otevřené a dají se dezinfikovat. Rozhodně toho nedávej vrstvy, to pak děsně pálí a odlupuje se suchá kůžička :(
Nejlepší rada ale je trpělivost…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Zkus si něco vybrat z předešlých odpovědí : http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=jak%20se%20zba­vit%20akn%C3%A9

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek