blondýna112

jak se zbavit akné??

Dobrý den nebo večer :) Vím že, tady bylo spoustu otázek ohledně akné. Ale chtěla bych se zeptat jak se akné zbavit. Je mi 16 let a když už půjdu do druháku tak ať nemám zase celý obličej obsypaný. Vyzkoušela jsem různé peelingy, drožďovou, syrovátkovou a nevím jakou už masku… Máte tedy něco osvědčeného co zabírá ? Děkuji

Odpovědi
iceT

Zajít si na kožní a odstranit příčinu tvorby akné.Někdo to má víc,někdo méně,někdo vůbec.Sestřenice akné trpěla velmi,na kožním jí zřejmě něco doporučily,musela zcela vynechat čokoládu,ale taky to docela trvalo,než se akné úplně ztratilo.

petruse369

Byla jsem jedna z těch šťastnějších, co to moc neprožívala, ale asi tři holky ze třídy měly celý druhák jak říkáš obsypaný obsypaný obličej. Kryly to makeupem, korektory atd. Mně pomohl líh z lékárny, ale musíš to jen rychle lehce otírat po tom, co si vlahou vodou omyješ obličej.. nebo to dělej po tom, co vylezeš ze sprchy. To jsou póry otevřené a dají se dezinfikovat. Rozhodně toho nedávej vrstvy, to pak děsně pálí a odlupuje se suchá kůžička :(
Nejlepší rada ale je trpělivost…

marci1

Zkus si něco vybrat z předešlých odpovědí : http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=jak%20se%20zba­vit%20akn%C3%A9