Jak se zbavit akné?

Furt se mi v obličeji objevují tečky jedna zmizí druhá se objeví… Ke kterému lekáři bych měl zajít aby mi například předepsal nějakou mast? Už rok stím marně bojuji ted jsem se rozhodl že lékař bude asi nejlepší varianta!? Co byjste poradily?

Nejlepší odpověď
MacChill

Kožní lékař

Další odpovědi
elektrikář

Kožní lékař , Předepíše desinfekční roztok. Pokožku vymýt teplým heřmánkem napařit žinkou a promasírovat ručníkem. Používat na obličej dětské mýdlo. Desifekční roztok a nemačkat.Obvoďák ti napíše doporučení.

Rocky

Přítelkyně toto také měla, a na gindě ji lekař na to dal antikoncepci, která na to zabrala, byla i jako lek k těmto věcem a od te doby má od toho pokoj a nikdy se to nevrátilo.