-KaTkA-

Jak se zbavit akné???

už dlouho mě trápí problémy s akné....... vyzkoušela jsem už mnoho přípravků a různé řady, ale nic nepomáhá..prosím poraďte.....

Nejlepší odpověď
kenyrts

tady jeden z mnoha linku pro vás:

Zdroj: http://akne-ne.cz/lecba-akne/

Další odpovědi
svidrun

najdi si dobrho kozniho lekare.Syn mel problemy,vzal jsem ho k doktorce a do pul roku byl klid.

katany007

V každé lékárně Vám poradí a nabídnou odbornou pomoc. Kupte si lék na akné v lékárně, nebo jsou, třeba kosmetické firmy.Za lékaře musíte platit, ale v lékárně dostanete stejné možnosti, ale bez placení. tyto přípravky nejsou na recept.

Kattys

Ahojky já bych ti například doporučila antikoncepci(nap­ř.Minervu) já ji beru asi už tak 4 měsíce a jsem s ní spokojená hodně mi s tím akné pomohla a ted už se mi akné nedělá a ted už se mi léčí jenom ty jizvičky.Zkus to je bezva pocit si sáhnout na plet a cítit její hebkost.Na něco jsem však zapomněla je to ještě o tom jestli ti to povolí rodiče ji brát je to taky na rodičích a jejím souhlasu.