Kerynka

Jak se zbavím svalové hmoty? (na stechnech)

mám silnější stehna ale díky svalům která se mi během let udělali chtělabych zhubnout svalovou hmotu abych měla hubenější nohy

Odpovědi
anonym

Švihovým cvičením (mnoho opakování s malou zátěží) – cyklistikou (jízdou na lehké převody), rychlou chůzí či vytrvalostním během, plaváním.

zjentek

jestli jsou to všechno svaly, tak to bude těžký, protože cvičením získáš zase jenom kvalitní svaly ..které sice můžeš různě formovat, nelze se jich ale takto zbavovat

Dane

K tomu, co píše mowla bych možná dodala ještě, že by bylo vhodné změnit stravovací návyky (a rozhodně snížit příjem proteinových nápojů).. 🙂